HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd
HongKong Biosuper Sağlık Teknolojisi. Limited Şirketi

  Biz HGH ve Steroidler profesyonel tedarikçisi

Size daha iyi bir sağlık ve daha iyi bir yaşam getirmek

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone tabletleri

Müşteri yorumları
Çok güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum, muhtemelen profesyonel kullanım için iyi olacaktır.

—— John Taggart

Harika ürünlerinizi takdir edin ve hızlı teslimat.

—— Thomas Woods

Kalite HH ve profesyonel hizmet için teşekkür ederiz! Bunu sevdim. Bütün arkadaşlarım böyle.

—— Chris Owens

Ben sohbet şimdi

Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone tabletleri

Çin Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone tabletleri Tedarikçi
Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone tabletleri Tedarikçi Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone tabletleri Tedarikçi

Büyük resim :  Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone tabletleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Anadrol (Oxymetholone) 
Sertifika: GMP
Model numarası: 10mg * 100TABS / paket

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutusunda
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T / T
Yetenek temini: 2000 kutu / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Farmasötik Oral Anabolik Steroidler Oxymetholone Tabletler

Ürün Açıklaması

Ürün Adı: Anadrol (Oxymetholone)


Paket: 10mg * 100tabs / paket


Üretici: CentrinoLab Tayland

Anavar (oksandrolon), çoğu oral bileşiğin aksine, en verimli biçimde Dianabol veya Anadrol gibi Class II bileşikleri ile istiflenmiş Sınıf I anabolik steroid olarak sınıflandırılır.

Anavar genellikle zayıf bir steroid olarak adlandırılır. Bunun nedeninin bir kısmı, bir Sınıf I steroidin tek başına kullanımının hiçbir zaman maksimum derecede etkili olmamasıdır. Diğer bir sebep ise, sahadaki vücut geliştiriciler ve yazarların, anabolik steroidleri değerlendirirken bazen talihsiz ve makul olmayan karşılaştırmalar yapmasıdır. Günde 8 tablet az diyorsa, o zaman bir ilaç işe yaramaz ya da zayıf olarak telaffuz edilir. Ve geleneksel olarak, oksandrolon 2.5 mg Anavar tabletlerinde mevcuttu; bu, günde sadece 20 mg'dı ve bu da haftada sadece 140 mg'ı buldu. Karşılaştırma için, bu dozdaki testosteron da az sonuç verir. Aslında, birkaç anabolik steroid bu dozda çarpıcı sonuçlar verir, ancak bu hesapta zayıf olarak adlandırılmazlar. Doğru sonuç, böyle Anavar tabletlerinin bireysel olarak zayıf olduğu, ancak ilacın etkili olmadığı anlamına gelmez.

Daha yüksek dozlu Anavar tabletleri kullanıma sunuldukça, oksandrolonun ünü artmıştır. Bununla birlikte, özellikle maliyet etkin bir Sınıf I steroid değildir ve eğer tek başına kullanılırsa iyi bir yığının performansı ile eşleşemez.

Farmakolojik olarak, oksandrolonun androjen reseptörüne zayıf bir şekilde bağlandığı bulunmuştur. Bu, Sınıf I / Sınıf II sistemiyle tutarsız görünüyor, ancak bulunan şey bu. Belki de vücutta meydana gelen şeyin in vitro çalışmadakiyle aynı olmadığı veya belki de ortaya çıkan başka bir ilginç fenomen olduğu durumdur.

Bununla birlikte, pratik açıdan, oxandrolone'un istifleme davranışı, Sınıf I steroid olarak sınıflandırılmasını gerektirir: sinerjistik olarak Sınıf II olarak sınıflandırılanlarla birleştirir, ancak yalnızca Sınıf I bileşikleri ile birleştirir. Pratik açıdan bakıldığında, oldukça güçlü bir ilaç - yani miligram başına iyi bir etkinliği var. Class II steroidle istiflenmiş Anavar, sadece 75 mg / gün, hatta 50 derecede oldukça etkilidir.

Anavar aromatize etmez veya DHT'ye dönüşmez ve 8 saatlik bir yarı ömre sahiptir. Bu nedenle, sabah alınan ılımlı bir doz gece büyük ölçüde sistemden çıkar, ancak gündüz ve akşamları makul düzeyde androjen sağlar.

Bir çalışmada, oksandrolonun, erkeklerde veya en azından obez yaşlı erkeklerde çalışılan belirli düşük dozlarda, zorunlu olarak eş anlamlı olmayan düşük dozlarda abdominal yağları azaltmak için üstün olduğu tespit edildi. Bundan, bazı vücut geliştirme için geniş genellemeler yaptı. Bununla birlikte, bu, vücut geliştirmede yaygın olarak kullanılan dozlarda bir anabolik steroid çevrimi gerektirmez. Söz konusu çalışma durumunda, sonuçlardaki farkın doza bağlı olduğunu bekliyorum.

Uygulamada, tipik olarak kullanılan toplam androjen dozlarında, oksandrolon için çeşitli olası ikameler verildiğinde, oksandrolon olmadan etkili bir şekilde kesilebilir. Bu, ilacın etkisiz olduğunu söylemek değildir, bunun yerine testosteron içeren diğer androjenlerin de abdominal yağ kaybı için yüksek dozda etkili olduğu söylenebilir.

Bununla birlikte, düşük doz kullanımı durumunda, çoğu için düşük dozlu Anavar kullanımının, çoğu diğer anabolik steroidin eşit dozajından eşit kesimden daha etkili olduğu sonucuna varıldığını düşünüyorum. Bu, kısmen veya tamamen doğal testosteron ile ilave etkisinden olabilir: bu tür oksandrolon kullanımı, bu tür üretimini baskılayamaz, kullanıcı hem doğal testosteronun tam etkisinin hem de oksandrolonun etkisinden yararlanabilir. Buna karşılık, düşük dozda testosteron veya nandrolone kullanımı, doğal testosteronun önemli ölçüde baskılanmasıyla sonuçlanır ve bu nedenle daha az toplam etki vardır.

Kadınların kullanımı ile ilgili olarak, Anavar'ın kadına minimal olarak virilize ettiği inancı varken, aslında virilizasyon 20 mg / gün olağandışı değildir ve bundan daha düşük dozlarda ortaya çıkabilir. 5 mg / gün bile herkes için yan etki göstermez.

Bir döngü sırasında, oksandrolon özellikle tavsiye edilmez, çünkü aynı hedefleri tam olarak yerine getirecek ve karaciğer toksisitesine katkıda bulunmayan daha uygun maliyetli seçenekler vardır.

Anavar için en iyi iki kullanım, sürekli 17-alkillenmiş kullanımın aşırı uzun sürmesini önlemeye özen gösterirken, eğer kullanılıyorsa, döngüleri arasındaki isteğe bağlı köprüleme dönemlerindedir; ve eğer kısa etkili enjekte edilebilir maddeler mevcut değilse, seviyeler son enjeksiyonun süresi ile döngü sonrası tedavinin başlangıcı arasındaki seviyelerdeyken takviye döngüleri uygulamak, böylece bu süre kazançlar için etkili kalabilir.

Oxandrolone, Oxandrin ve Anavar'daki aktif bileşenin kimyasal adıdır. Anavar başlangıçta Searle Laboratories'in tescilli markasıydı. Oxandrin, ABD ve / veya diğer ülkelerde Bio-Technology General Corp. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

İletişim bilgileri
HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Karl Chan

Tel: +8613616132277

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)